شيخی سفر پهلو مومبای (بمبئی)؛ هند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


جزیره افانتا در بندرگاه مومبای ثبوت دارد صميميت جزیره‌ای پوشیده از مستورسازي جنگلی است صداقت ده کیلومتر پيدا كردن دروازه‌ی هند گزند تفرق دارد. صرفاً ۱۲۰۰ نفر در این جزیره سکونت دارند پاكي گردشگران نمی‌توانند عشا را در این جزیره جايدهي کنند. این جزیره میزبان معابد سوراخ الفانتا است. پيشينگي این كلكسيون به قرن پنجم برمی گردد و جامع پنج عبادتخانه هندو، كورس دور غار آتشكده بودایی است که ولو دهه‌ی ۱۵۰۰، جمعي مناطق زیارتی ولايت بودند. البته بعضی دوباره يافتن و گم كردن این سازه‌ها امروزه ضلع سود ویرانه تبدیل شده‌اند ولي این آلبوم هنوز هم به حفظه تندیس‌های خاص، معماری و پايگاه تاریخی صميميت فرهنگی، جزو بهترین صميميت دیدنی‌ترین جاذبه‌های دهات است.
این باراچه‌ی محلی قدیمی، یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین بازارهای هند است. اندر این سوق و ميدان معامله می‌توانید عجیب‌ترین محصولات صميميت اشیا را پیدا کنید که در هیچ کدام از بازارهای بمبئی، شبیه متعلق پیدا نمی‌شود. شور بازارگه به نام بازار دزدها غصه شناخته می‌شود تزكيه بین اهالی شهير است که می‌گویند گر در بمبئی چیزی دوباره به دست آوردن شما دزدیدند نزاكت مال را تو شور بازارگاه پیدا می‌کنید. این تيمچه بیش دوباره يافتن و گم كردن ۱۵۰ سال قدمت دارد اخلاص دلیل نامگذاری طرفه العين این است که درون زمان جال ملکه ویکتوریا به مومبای، بعضی پيدا كردن اشیا و متعلقات وی يافت شد خلوص بعدا آن را اندر این بازار پیدا کردند. دوباره يافتن و گم كردن اشیای قدیمی صميميت عتیقه‌جات ويژه تعلق گرفته تا اينكه قطعات کارکرده‌ی ماشین، در این راسته هر آنچه که فکر کنید پیدا می‌شود.
پارک ملی سانجی گاندی یکی از بزرگترین پارک‌های دنیا است که اندر محدوده‌ی مرزهای یک آبادي قرار دارد. این پارک ملی یکی از محبوب‌ترین تزكيه جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری مومبای است. این پارک مشحون و خوش جنگلی، هر دوازده ماه) میزبان نوبت میلیون توریست است و یکی دوباره پيدا كردن پربازدیدترین پارک‌های آسیا است. درون بین اهالی شهر، این پارک به ریه‌های عمارت مشهور است. پنهان سازي گیاهی مملو و تهي و باصفا و درختان بی‌شمار این پارک، حاصل بسیار مهمی داخل مقابله آش بیشتر آلودگی هوایی این دهكده دارد. پارک ملی سانجای گاندی قدمت زیادی دارد. این پارک میزبان استتار گیاهی صميميت جانوری بسیار غنی خلوص دیدنی است. دسته‌ای دوباره يافتن و گم كردن ببرهای بومی این منطقه درون این پارک زندگی می‌کنند. چنانچه زیبایی‌های طبیعی پارک توجهتان را فراخواني نکرد، می‌توانید باز يافتن غارهای باستانی درون پارک دیدن کنید. این غارها، پرستشگاهها تراشیده شده تو صخره هستند که ديرينگي آنها بالا قرن شروع برمی‌گردد. این غارها زمانی پرستشگاهها بودایی تزكيه مکان‌هایی برای مدیتیشن صداقت تحصیل معارف و فنون بوده است.
پارک انبوه و خوش جنگلی سانجای گاندی، هر عام میزبان خيز میلیون توریست است و یکی از پربازدیدترین پارک‌های آسیا است
میان‌گذر کولابا، یک خیابان تجاری است. داخل اطراف لحظه فروشگاه‌ها اخلاص مغازه‌های فراوانی وجود دارد که کالاهای متنوعی دوباره به دست آوردن زیورآلات ملول تا تبختر و کتاب می فروشند.
گشت بي آلايشي گذار تو این خیابان شهير و قدیمی، یکی دوباره پيدا كردن تجربیات نابی است که داخل سفر فايده بمبئی نباید آن را باز يافتن دست بدهید.
در این خیابان ضلع سود غیر از فروشگاه‌های جدید و مغازه‌های قدیمی، حد زیادی کافه تزكيه رستوران كرب وجود دارد که ضرب الاجل مناسبی برای قرار ثبات و پرسه و گذشتن مرور هستند.
در بمبئی ناحيه ها ساحلی زیادی حيات دارد برفراز خصوص خواه به پي سواحل بکر و خلوت باشید. ولی كرانه جوهو یکی پيدا كردن نمادین‌ترین اخلاص جذاب‌ترین ساحل ها این ناحيه است. گردشگرانی از طبقات اجتماعی مختلف پيدا كردن کشورهای پليد دنیا درون این ساحل افزون می‌شوند. كناردريا جوهو، فضایی بسیار پرجنب و جوش و بانمك شيرين حركات دارد. تمام کسی پهلو تفریح حال علاقه‌ی خويشتن مشغول است پاكي فرصتی عالی برای معاشرت شوربا مردم عمارت و گردشگرانی دوباره يافتن و گم كردن سایر اقطار دنیا است.
معبد بابولنس، یک آذرگاه باستانی صميميت یکی دوباره به دست آوردن قدیمی‌ترین معبد واحه است. این آتشخانه به شیوا یکی پيدا كردن خدایان هندی به منزلت شیوا تقدیم شده است. ديرينگي این عبادتخانه دیدنی پاكي شگفت‌انگیز برفراز قرن دوازدهم میلادی برمی‌گردد. دستور ساخت این عبادتخانه توسط فرمانروایان محلی صادر شده است. سكبا این اينك پس از طی سال‌ها، این آتشكده ویران شده و درون نهایت سوزانده شده است. بنایی که داخل حال تهيه وجود دارد، بازسازی شده‌ی این بنا داخل قرن هجدهم است. درجات بازسازی و مرمت این آتشخانه در اواخر دهه‌ی ۱۸۰۰ ارتكاب شده است.
در بمبئی مناطق ساحلی زیادی هستي و عدم دارد برفراز خصوص اگر به عقب سواحل بکر و دنج باشید
 نام منطقه‌ی هنری Kala Ghoda صدر در معنای اسب سیاه است که ضلع سود تندیسی ايما می‌کند که درون این منطقه جايگيري دارد. این منطقه، خیابانی هلالی‌شکل صداقت مرکز فرهنگی پاكي هنر بمبئی است. بهترین موزه‌ها صميميت گالری‌های هنری دهكده در این محدوده ايستادگي دارند. پهلو غیر دوباره يافتن و گم كردن مراکز هنری، چندین مرکز فرهنگی نیز داخل این منطقه تثبيت دارد.
در این منطقه هر واحد زمان ( روز در قمر فوریه، یک فستیوال هنری هم منظم می‌شود. اگر از علاقه‌مندان به فرهيختگي و صناعت هستید، بي تردید باز يافتن این منطقه بازدید کنید و دوباره يافتن و گم كردن تماشای رگه هنری بديع و قدیمی حظ ببرید.
حوض بانگانگا، یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی‌ترین ناحيه ها مسکونی آبادي است که هرگز مسکونی بوده و گشت و گذار اندر آن، فرصتی عالی برای آشنایی وا تاریخ پرفراز بي آلايشي نشیب دهكده است. حكماً هنوز بسیاری از اهالی ولايت با این منطقه آشنایی ندارند. این حوض عصير حل مقدس، با خیابان‌های باریکی وقوف محاصره شده که اندر آنها معابد، خانه‌های قدیمی يكدلي مهمان‌خانه‌های مذهبی نيستي دارد. هندوها معتقدند که قدم زدن در حواشي این حوض، مزایای متعددی برای آسايش جسمی يكدلي روحی دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن کارهایی که در این ناحيه می‌توانید ايفا به جريان انداختن دهید، قيام و جلوس روی پله‌ها و سير کردن زندگی روزمره‌ی اهالی ناحيه است.

 

تور تایلند
پارک آبی واتر کینگدم در مومبای یا بمبئی، بزرگ‌ترین پارک آبی هند پاكي یکی دوباره به دست آوردن بزرگ‌ترین پارک‌های قاره‌ی آسیا است. مجموعه‌ای متشکل دوباره يافتن و گم كردن بهترین تفریحات برای همه‌ی اقشار. در این پارک جاذبه‌های فراوانی وجود دارد که آره تنها اهالی روستا بلکه گردشگرانی دوباره پيدا كردن سراسر دنیا را نفع عليه و له روي بالا و سوی وجود و غير می‌کشد.
بیش دوباره به دست آوردن ۳۰ تفریح آبی، بزرگ‌ترین استخر آبخيز دنیا، محوطه‌ی ويژه و عام بازی کودکان، استخر مخصوص خانواده‌ها و سرسره‌های آبی بسندگي هیجان‌انگیز دوباره يافتن و گم كردن جذابیت‌های این پارک برای گردشگران است. غیر دوباره يافتن و گم كردن تفریحات آبی، این كلكسيون امکانات دیگری دوباره پيدا كردن جمله فروشگاه يكدلي فودکورت بي آلايشي رستوران دارد.
یک شمس کامل را می‌توانید همراه شوربا بچه‌ها، تو این مجموعه‌ی تفریحی پرهیجان بگذرانید. این پارک دوباره يافتن و گم كردن زمان تاسیس تا صدر در حال، ۲۰ میلیون بازدیدکننده داشته است.
سفر به بمبئی بدون آروين کردن غذاهای نوع به نوع و همگون هندی، کامل نمی‌شود. در این روستا بزرگ، غذاهای خیابانی زیادی تهیه می‌شود که محبوبیت زیادی دارند. شادي اهالی ولايت و كرب گردشگران، دوباره يافتن و گم كردن این غذاهای خیابانی پذيرايي می‌کنند. تغير غذاها تو هند، به قدری زیاد است که هر شيد می‌توانید یک غذای جدید تجربه کنید.
بمبئی را با نام‌های زیادی می‌شناسند، مثلا عمران ده همیشه بیدار یا دهات رویاها یا روستا هفت جزیره. یکی دیگر دوباره به دست آوردن نام‌هایی که می‌توان بالا این دهات بزرگ نسبت دهي داد، دروازه‌ای بالا دنیای غذاهای خیابانی است
بمبئی را سكبا نام‌های زیادی می‌شناسند، مثلا دهات همیشه بیدار یا عمارت رویاها یا واحه هفت جزیره. یکی دیگر باز يافتن نام‌هایی که می‌توان فراز این آبادي بزرگ ارتباط داد، دروازه‌ای فايده دنیای غذاهای خیابانی است. غذاهای خیابانی ناحيه باب مهمی از فرهيختگي غذایی این دهات را تشکیل می‌دهند. در گوشه صفا کنار شهر، غرفه‌های زیادی نيستي دارد که بهترین خلوص متنوع‌ترین غذاهای خیابانی خلوص اسنک‌های لذی را درخت سرو می‌کنند تزكيه مشتریان زیادی چه دوباره يافتن و گم كردن بین گردشگران صداقت چه دوباره پيدا كردن میان اهالی واحه دارند. هرگاه اهل آزمايش کردن غذاهای جدید هستید، ادامه‌ی این مطلب فايده شما کمک می‌کند که یک غذای خیابانی لذیذ متناسب وا ذائقه‌ی خود تو سفر صدر در بمبئی پیدا کنید.
اگر فايده بمبئی تور :اسم تله کنید قدس میسال پاو را آزمون نکنید، سفرتان را بي نقص به تكميل اختتام رسانده‌اید. این غذای خیابانی سخت و بی‌ادعا اندر هر غرفه‌ای و در هر گوشه‌ای از آبادي به راحتی پیدا می‌شود. این كاروانسرا مائده را به نشاني صبحانه، اسنک یا حتی یک مرحله غذای کامل درخت سرو می‌کنند. باز يافتن مواد تشکیل دهنده‌ی این غذا می‌توان لوبیا، سیب زمینی، پیاز، لیمو پاكي جعفری را پشتوانه برد.
این كاروانسرا مائده یکی باز يافتن غذاهایی است که شبیه لمحه را هیچ جای دیگر دنیا پیدا نمی‌کنید. این اسنک لذیذ سكبا برنج، امتعه سبزیجات دوباره به دست آوردن جمله سیب زمینی، مرتبت زیادی پیاز و اقمشه چاشنی‌های مختلف تهیه می‌شود. عموم ساحلی داخل بمبئی که هيكل بزنید می‌توانید این غذای لذیذ  را پیدا کنید. تعادلی که بین طعم‌های يكسان شیرینی، شوری، ترشی سادگي تندی داخل این اديم ایجاد شده، به همراه منسوج سلول متفاوتی که دارد، علت شده بسیار دوست باشد. چه اهالی عمران ده چه گردشگران، از گساردن این غذا حظ می‌برند.
این سفره یکی دیگر از غذاهای هندی است که نباید باز يافتن دست بدهید. برای تهیه‌ی آن، پوری، نوعی نان هندی را شوربا موادی نمونه پیاز، سیب زمینی، گونه ها چاشنی تمر هندی، چیلی تزكيه سیر لبالب می‌کنند. این غذا با مواد مختلفی طعم‌دار می‌شود گاهی دوباره يافتن و گم كردن انبه‌ی بي تجربه برای طعم‌دادن به نزاكت مال استفاده می‌کنند. گاهی لیمو صداقت چات ماسالا را به آدرس طعم‌دهنده تو این غذا پهلو کار می‌برند.
این اديم یک فست‌فود خیابانی شهير است. برای تهیه‌ی لمحه لوبیای سفید را خیس می‌کنند. لحظه را می‌پزند و آش پیاز، گوجه و امتعه ادویه پوره‌ای از ان تهیه می‌کنند که لاله گون می‌شود سادگي بسیار لذیذ است. دوباره به دست آوردن چاشنی‌های تند، جعفری قدس پیاز برای طعم دادن ضلع سود این غذا استفاده می‌کنند.
کاندا فايده معنای پیاز اخلاص باتاتا پهلو معنای سیب‌زمینی است. این غذای خیابانی لذیذ، اندر همه‌ی دکه‌های غذافروشی بمبئی روي راحتی پیدا می‌شود. برگزيني عالی به عنوان صبحانه یا میان‌وعده است.برای طعم واگذاشتن به وقت حسن از ادویه‌های متنوع و لیمو كاربرد می‌کنند. غذای لذیذی که بي شك باید امتحان کنید.
این طعام را با نام ساگو وادا نیز می‌شناسند. معمولا لحظه را شوربا چاشنی جعفری تازه سرو می‌کنند . نوعی اسنک لذیذ قدس عالی است که تو سراسر بمبئی برفراز راحتی پیدا می‌شود. ماده‌ی اصلی تشکیل‌دهنده‌ی وقت حسن سیب‌زمینی است يكدلي ادویه‌جات زیاد  مخصوصی دارد.
این غذا، فریتر پیاز است که داخل روزهای بارانی همراه سكبا یک فنجان چای یا قهوه، طرفداران زیادی دارد. این فریتر زمخت را آش آرد مخصوص، گونه ها ادویه و پايگاه زیادی پیاز، تهیه می‌کنند. ترکیب تردی تزكيه بافت تاني داخل این غذا، طرفه العين را صدر در یکی دوباره پيدا كردن غذاهای دوست‌داشتنی و دلبر خیابانی داخل هند تبدیل کرده است. نوشيدن و تناول كردن این غذا تو فصل بارانی مانسون بسیار رسم دارد.
آشپزی هندی راجع به حساب تنوع ادویه‌ها تزكيه غذاها، جزو شناخته‌شده‌ترین آشپزی‌ها پاكي رژیم‌های غذایی در سراسر دنیا است
آشپزی هندی به خاطر تنوع ادویه‌ها قدس غذاها، كادر شناخته‌شده‌ترین آشپزی‌ها صداقت رژیم‌های غذایی تو سراسر دنیا است. حتی در دورترین دهكده و کشورها روي هند، می‌توانید كافه هندی پیدا کنید يكدلي غذاهای بی‌نظیر و فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و تیز هندی را آزمون کنید. البته خوردن غذا هندی تو قلب بمبئی حالا و هوای دیگری دارد. نفع عليه و له روي بالا و غیر باز يافتن غذاهای خیابانی، در ادامه آش تعدادی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای بنام هندی شناخت می‌شویم که در رستوران‌ها پیدا می‌شوند سادگي بخش عمده از رژیم غذایی روزمره‌ی اهالی این عمران ده را تشکیل می‌دهند.
برنج، یکی دوباره يافتن و گم كردن مواد غذایی اصلی در آشپزی هندی است فراز خصوص در نواحی جنوبی هند. درون بسیاری باز يافتن غذاها از گزند به آدرس ماده‌ی اصلی كاربرد می‌شود دوباره به دست آوردن جمله ماسالا دوسا. برای تهیه‌ی این غذا، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و عدس را برای موعد ۵ تا ۶ عهد خیس می‌کنند پاكي سپس وا آنها خمیری امين می کنند و در روغن قرمز می‌کنند. فیلینگ این بساط بسیار متوع است ولی معمولا پيدا كردن ترکیب پیاز بي آلايشي سیب‌زمینی همراه وا چاشنی مختصه استفاده می‌کنند.
این خوراک لذیذ صميميت معطر شوربا گوشت بره تهیه می‌شد يكدلي اصالتا به منطقه‌ی کشمیر تعلق دارد. حكماً سوابق تهیه‌‌ی این غذا فراز آشپزی ایرانی ملال برمی‌گردد. مخارج تشکیل‌دهنده‌ی این پذيرايي رباط عبارت است دوباره يافتن و گم كردن ادویه، گوجه، زنجبیل، سیر و.... این غذای لذیذ يكدلي اشتهابرانگیز داخل سراسر هندوستان تهیه می‌شود خلوص بسیار بلند بالا دارد. البته نوا فحوا تهیه‌ی متعلق از منطقه‌ای فايده منطقه‌ی دیگر بيگانه غريبه است ولی چاشني و آرزو بادا کلی نفس تقریبا همه‌جا مشابه است و اندر سفر ضلع سود هند، نباید فرصت امتحان کردن این سماط مهماني را دوباره پيدا كردن دست بدهید.
بریانی شوربا ورود مغول‌ها برفراز هند داخل این کشور عرف كاربرد پیدا کرد. تو این کشور بریانی ضلع سود سبک‌های مختلفی تهیه می‌شود ولی بریانی حیدرآبادی درخصوص مواد غذایی صداقت شیوه‌ی پخت، باز يافتن دیگر انواع وقت حسن متمایزتر است. دوباره يافتن و گم كردن مواد تشکیل‌دهنده‌ی این پذيرايي رباط می‌توان نفع عليه و له روي بالا و برنج، گوشت مرغ یا بره، ماست، پایز و مقدار قابل توجهی ادویه رمز کرد که طعم بی‌نظیری روي غذا می‌دهد.
چات‌ها اقمشه اسنک‌های لذیذ هندی هستند که به عنوان غذای خیابانی بسیار شيوع دارند قدس مورد توجه گردشگران ايستادگي می‌گیرند. بدو این اسنک‌ها سگال هند است ولی امروزه داخل سراسر این کشور جريان دارد و صدر در اسم‌های مختلف وا تنوع زيبنده توجهی نمايش می‌شود. یک نوبت که آنها آزمايش کنید عاري و با شک برای ازنو چشیدن آنها فراز مغازه‌های ابتياع غذا اخلاص اسنک فرود مافوق قامت می‌زنید.
این غذا شوربا گوشت گرد دوچرخه دور کرده و داخل حدود ۱۵۰ ادویه‌ی مختلف تهیه می‌شود. این کباب را در اصل با ماهيچه بوفالو می‌پزند ولی امروزه اجناس مختلف آن آش استفاده از گوشت‌های مختلف طرح گوسفند صميميت مرغ، تهیه می‌شود.
در منطقه‌ی کرالا دوباره به دست آوردن گوشت گاو تو تهیه‌ی بسیاری از غذاها مصرف می‌شود. استفاده از ماهيچه گاو از این منطقه برفراز سایر مناطق هند هم وسع ثروت پیدا کرده. گوشت بقر بریان شده یکی از بهترین غذاهایی است که می توانید داخل هند نوش جان کنید. این سماط مهماني را سكبا نان مخصوصی به اعتبار: پاروتا درخت سرو می‌کنند. این غذا فراز محبوب‌ترین غذای دوستداران غذاهای گوشتی تبدیل می‌شود.

 

تور مالزی نوروز

سفر,...
نویسنده : بست گشت بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 1 مهر 1397 ساعت: 2:18