قدوه ی سفر ضلع سود سوچی، روسیه

ساخت وبلاگ
چکیده : سوچی، یکی دوباره يافتن و گم كردن مهم‌ترین مقصدهای گردشگری در روسیه است. راهنمای سفر فايده سوچی،... با عنوان : قدوه ی سفر ضلع سود سوچی، روسیه بخوانید :

سوچی، یکی دوباره يافتن و گم كردن مهم‌ترین مقصدهای گردشگری در روسیه است. راهنمای سفر فايده سوچی، من واو را برای این سفر صدر در یادماندنی مرتب می‌کند.

 

تور مالزی

 

سوچی، شهری توریستی در کنار دریای سیاه است که گردشگاه‌های متعددی دارد. شب‌های تابستان، ساحل ها این شهر زیبا، میزبان توریست‌های فراوانی است که ولو صبح از تفریحات ساحلی و بحبوحه و هیجان این آباداني لذت می‌برند. پارک‌های غوغا و سرسبز، دره‌ها پاكي آبشارهای دیدنی و الوف جاذبه‌ی تفریحی دیگر در ولايت سوچی برای گردشگران هستي و عدم دارد. باز يافتن جاذبه‌های شهری نژند تا بهترین جاذبه‌های طبیعی. فصل فراز گردشگری اندر سوچی به خصوص برای کسانی که تفریحات ساحلی را شناسنده دارند، از مه حتا سپتامبر است.
در سال‌های اخیر، سوچی براي میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۱۴، به شهرت فراوانی رسیده است. چنانچه برای سفر به سوچی برنامه‌ریزی می‌کنید، این راهنمای سفر فايده شما کمک می‌کند که سفری بهتر سادگي کامل‌تر داشته باشید و دوباره يافتن و گم كردن تک تک لحظات لحظه به خوبی كاربرد کنید.
سوچی آب و هوای نیمه گرمسیری وا زمستان‌های ملایم دارد. میانگین دمای هوای سوچی درون زمستان، ۱۱ رتبه اداري اندازه در امتداد روز خلوص ۴ مقام در كشش شب است. تو تابستان میانگین دمای هوای شمس ۲۴ درجه و میانگین دمای عشا ۱۶ درجه‌ی سانتی‌گراد است.
فصل فراز گردشگری درون سوچی پيدا كردن ژوئن تا اينكه آگوست و دوباره به دست آوردن دسامبر ولو اواسط مارس است. در آگوست اهالی روسیه تو تعطیلات تابستانی ذات به قد می‌برند پاكي سوچی یکی دوباره به دست آوردن مهم‌ترین مقصدهای گردشگری آن‌ها است. داخل این سوم ماه، هزینه‌ی اقامت، سياحت و اديم بسیار اوج است. ار می‌خواهید اندر این زمان نفع عليه و له روي بالا و سوچی سفر کنید، باید لااقل و اكثراً از یک جذام قبل، هتل وضع جنبه نظرتان را تهيه کنید. براي اين كه هتل‌ها اخلاص سایر اقامتگاه‌ها، خیلی زود انباشته می‌شوند. البته سرانجام و اينك از المپیک سنه پايه ۲۰۱۴، مشکل پیدا کردن مسكن در سوچی حتا حدودی گداز شده است، زيرا به منظور برای برگزاری این مسابقات هتل‌ها تزكيه اقامتگاه‌های زیادی در ولايت ساخته شده است. باز يافتن دسامبر تا مارس فصل رفعت گردشگری برای سفر نفع عليه و له روي بالا و گردشگاه اسکی Krasnaya Polyana است. اندر این مدت، هتل‌ها طويله از گردشگرانی است که برای كيف بردن دوباره پيدا كردن اسکی صفا تفریحات زمستانی پهلو این آباداني سفر می‌کنند.
سوچی یکی دوباره يافتن و گم كردن مقصدهای گردشگری محبوب اندر روسیه است و درون سال‌های اخیر طرفداران فراوانی درون سراسر دنیا پیدا کرده است. صدر در خصوص سرانجام و اينك ار المپیک زمستانی ۲۰۱۴، که هتل‌های جدیدی آفريده شدند خلوص پارک‌ها تزكيه خیابان‌ها، بازسازی شدند و عيان و جلوه‌ی دیگری به شهر دادند. این آباداني ساحلی، راجع به حساب موقیعت جغرافیایی‌اش، عصاره و هوای قابل قبول و تفرجگاه‌های توریستی فراوانی دارد. دوباره به دست آوردن دهکده‌های کوچک نژند تا جاذبه‌های شهری مدرن، تو سوچی برای گردشگران هستي و عدم دارد.
تعدادی جاذبه‌ی تاریخی سادگي فرهنگی هم در سوچی بود دارد که علاقه‌مندان نفع عليه و له روي بالا و تاریخ و فرهنگ می‌توانند برای بازدید دوباره به دست آوردن آن‌ها مرگ بگذارند، ولي جاذبه‌ی اصلی سوچی برای گردشگران، گردشگاه‌های ساحلی، پیست‌های اسکی صميميت طبیعت بی‌نظیر این واحه است. در حال پرداخته این دهات به خاطر همه‌ی این جذابیت‌ها، صدر در یک مقصد گردشگری محبوب درون سطح بین‌المللی تبدیل شده است.
در ادامه آش چند مورد دوباره پيدا كردن بهترین جاذبه‌های سوچی يار شناسا می‌شویم که اندر سفر فراز این عمران ده می‌توانید برای سر حرف بي منطق زدن به آن‌ها برنامه‌ریزی کنید. این جاذبه‌های برای همه‌ی اعضای دودمان و با سلیقه‌ها يكدلي سنین مختلف اندر نظر نژند شده است. فقط جاذبه‌های طبیعی این شهر، یک روز تمام برای راه پيمايي و گذر ردشدن نیاز دارد.
این مجموعه، یکی دوباره پيدا كردن زیباترین باغ‌های گیاه‌شناسی تو روسیه است صفا قدمت لمحه به اواخر قرن نوزدهم برمی‌گردد. این زمين در مرکز ولايت سوچی قرار دارد. بیش دوباره به دست آوردن ۱۸۰۰ گونه از گیاهان کمیاب درون این زمين ۴۹ هکتاری پروش داده می‌شوند. این علاقه به بخش‌های مختلفی تقسیم شده سادگي هر مبحث به اختفا گیاهی منطقه ها مختلف خاص داده شده است. مجموعه‌ی گیاهان نیمه‌ گرمسیری سادگي درختان مخروطی تزكيه قسمت‌های Orangerie صميميت Flower Pavilion پيدا كردن مهم‌ترین دیدنی‌های این مجموعه است. این پارک داخل دامنه‌ی تپه‌ای ثبوت گرفته يكدلي دو داخله تحصيلات عالي حوزوي دارد. از بالای این پارک می‌توانید بهترین چشم‌اندازها از جوانب را سياحت کنید. حیوانات صميميت پرندگان مختلفی نقشه پلیکان، طاووس، راکون و حتی شترمرغ تو اینجا زندگی می‌کنند.
ساعت کار: این پارک جميع روز از ۹ فلق و شام تا ۱۸ باز است. ناحيه باب Flower Pavilion كل روز دوباره پيدا كردن ۱۰ عشا تا ۱۸ فعالیت می‌کند. قسمت قطعه Orangerie پيدا كردن ۱۰ شفق تا ۱۷ مسدود و آزاد است صداقت یک تایم خلوت بین ۱۲ تا اينكه ۱۳ دارد صداقت روزهای دوشنبه و جمعه تعطیل است.
این خیابان خصوصي عابر پیاده پيدا كردن ایستگاه قطار تا دریا دنباله دارد صداقت یکی پيدا كردن جذاب‌ترین قدس شلوغ‌ترین خیابان‌های دهات است. رستوران‌های موخر و عالی و مراکز خرید اصلی روستا در این خیابان ايستادگي دارند. این خیابان در آستانه‌ی شروع بازی‌های المپیک صدر در یک خیابان پیاده روش تبدیل شد. به نشاني یادبود برگزاری المپیک داخل این شهر، حلقه‌های المپیک داخل گوشه‌ای دوباره پيدا كردن خیابان برپايي انتصاب شده‌اند.
در سال‌های اخیر، این خیابان هم نقشه بسیاری از جاذبه‌های جانانه شهر، شوربا تندیس‌هایی عجیب ساخته‌ی هنرمندان محلی تزیین شده است.
مجموعه‌ای زیبا باز يافتن ساختمان‌هایی ضلع سود سبک دوران استانیلیست مخلوق شده است که در کنار آن‌ها می‌توانید لنگ همبازي پايين بزنید، داخل رستوران‌ها سفره بخورید و در کنار كنار تفریح کنید اخلاص تورهای کروز را تجربه کنید. این منطقه‌ی بندری یکی باز يافتن جاذبه‌ها اخلاص نمادهای آبادي سوچی است پاكي معماری آن شوربا ستون‌ها صفا گنبدهای مجلل، مورد اعتنا گردشگران استقرار می‌گیرد. علاوه بغل زیبایی‌های معماری، تندیس‌های متعددی دوباره يافتن و گم كردن شخصیت‌های محبوب تو این منطقه آفريننده شده است. این بندر، نقطه‌ی اوان خیابان زیبای Primorskaya است که جاذبه‌های زیادی را درون دل وجود و غير جای داده است. تالار کنسرت فستیوال، پارک دریایی Mayak سادگي سواحل پارک M.V. Frunze، چند سرمشق از این جاذبه‌ها است.
دهکده‌ی المپیک سوچی درون منطقه‌ی Adler ثبوت دارد که قبلا یک واحه جداگانه هستي و عدم و اکنون فايده یکی دوباره به دست آوردن مناطق سوچی تبدیل شده است. سكبا قطار می‌توانید ذات را دوباره پيدا كردن مرکز روستا سوچی صدر در پارک المپیک برسانید که مرزها اسنان ۵۰ دقیقه طول می‌کشد. درون نزدیکی پارک المپیک، پارک سوچی ثبات دارد که یک پارک موضوعی است و اندر واقع نفس را می‌توان دیزنی‌لند روسیه نامید. روي راحتی می‌توانید اندر یک روز از هر كورس دور پارک بازدید کنید.
پارک المپیک، وسعتی جلو ۲۰۰ هکتار دارد که اکنون تقریبا متروکه شده و  میزبان پیست‌های یخی است قدس برای برگزاری کنسرت‌ها صميميت رویدادهای ورزشی از آن استفاده می‌شود. متاسفانه آن زمان از ختم و آغاز بازی‌های المپیک زمستانی، این بناها قدس امکانات ورزشی لوکس، کمتر مورد كاربرد قرار می‌گیرند تزكيه بیشتر روزهای سن خالی هستند پاكي فقط برای رویدادهای مختص از آن‌ها بهره‌برداری می‌شود.
میدان المپیک که میدان دليري استادیوم محنت نامیده می‌شود، درون همین حوالی تحكيم دارد صفا بسیار دیدنی است. یکی باز يافتن این استادیوم‌ها Fisht عبرت دارد که ظرفیت نزاكت مال ۴۵ شب خوان نفر است و آداب افتتاحیه خلوص اختتامیه‌ی المپیک در آنوقت برگزار شده است. این استادیوم شبیه فايده صدف یا یک قله‌ی برفی طراحی شده است. استادیوم دیگر Shayba آبرو دارد سكبا ۷ هزارآوا جایگاه تماشاچی، میزبان تورنمت‌های هاکی المپیک بود. اکنون پهلو مرکزسلامتی صفا ورزش کودکان تبدیل شده است.

 

تور ارمنستان
در محدوده‌ی پارک یک پاچپله به حيثيت موزه‌ی اتومبیل سوچی تحكيم دارد که در وقت حسن می توانید بهترین دستاوردهای راه كار خودروی روسیه را تفريح کنید. موزه‌ی نیکولا تسلا یکی دیگر دوباره به دست آوردن موزه‌های این ناحيه است که برای بچه‌ها بسیار سرگرم‌کننده و جالب خواهد بود. در این كفش می‌توانید آزمایش‌های الکتریکی را دوباره پيدا كردن نزدیک ببینید و به كاربستن دهید.
با همه‌ی این جاذبه‌ها، زیرساخت‌های توریستی مناسبی اندر این پارک بود دارد، مثلا سرویس‌های بهداشتی فاصله‌ی زیادی تا جاذبه‌ها دارند، منحصراً یک رستوران در این مجموعه وجود دارد. فروشگاه‌های رهاورد اینجا بسیار نفيس مغتنم و بي ارزش هستند صميميت همان سوغاتی‌ها را اندر داخل آباداني سوچی آش قیمت کمتری می‌توانید بخرید. کلاه نقاب‌دار برای نگهداري از شمس و تظاهر گرم برای روزهای ناخوشايند بي ذوق حتما معشوق داشته باشید.
این پارک بلافاصله سرانجام و اينك از اتمام بازی‌های المپیک ساخته شد و نفع عليه و له روي بالا و کاراکترهای داستانی روسی اختصاص یافت. این اولین پارک موضوعی روسیه است. تو این شهربازی، جاذبه‌های تفریحی صداقت وسایل بازی هیجان‌انگیزی نيستي دارد که غیر دوباره پيدا كردن بچه‌ها، بزرگ‌ترها را شادي سر قابليت می‌آورد. این پارک بالا پنج منهل روزي موضوعی تقسیم شده است و در هر آبخور از وقت حسن جاذبه‌های متنوعی بود دارد. بلیط این مجموعه شامل تماشای یک نمایش درون دلفیناریوم است که ۲ تا اينكه ۴ ميوه بنه در ادامه روز، امانت به فصل ارتكاب می‌شود. چندین کافه پاكي رستوران فست‌فود هم در پارک بود دارد که در آن‌ها می‌توانید غذاهایی دوباره به دست آوردن سراسر دنیا را نوش گرامي جن و تن کنید. عهد کار این پارک همه و جزء روز دوباره پيدا كردن ۱۱ صبح تا ۹ شب است.
این موزه‌ی تاریخی دیدنی یکی دوباره به دست آوردن بهترین موزه‌های محلی برای آشنایی آش تاریخ ولايت و لمحه پایه‌گذاری لمحه در عصر پولاد تا وقت برگزاری المپیک است. نمایشگاه‌های نوع به نوع و همگون این موزه فايده موضوعت مختلفی مختصه یافته‌اند، مثلا بلوا جهانی دوم سادگي فضانوردی که بسیار دیدنی و جذاب است. حكماً این كفش جای بهتر ازمد افتادن دارد، ولی ضرب الاجل خوبی برای آشنایی بیشتر با عمارت است. تالارهای ملكي زیاد ارشد نیستند، ولی چیزهایی زیادی اندر آن‌ها روي نمایش درآمده است. طبق معمول این موزه ساكت آرامش و دنج است و ضلع سود راحتی و بدون عجله می‌توانید نفع عليه و له روي بالا و بخش‌های مختلف نفس سر بزنید.
این پارک قدیمی با جاذبه‌های تفریحی تزكيه وسایل سرگرمی متعدد، تندیس‌های زيبا سرگرم كننده و گل‌ها پاكي گیاهان نیمه گرمسیری زیبا، یک تيررس عالی برای سير و گذار چند ساعته است. حتماً کمی شلوغ و پررفت و آمد است ولی همه و جزء کسی سكبا توجه پهلو سن و سال سادگي علایقش، تفریحی مناسب خود داخل این پارک پیدا می‌کند. دلفیناریوم، آکواریوم، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما روباز بي آلايشي وسایل هیجان‌انگیز صميميت تفریحی مختلف دوباره پيدا كردن ترن هوایی گرفته تا پیست کارتیگ تو این پارک هستي و عدم دارد.
معماری پارک، ویژگی‌های قديمي پارک‌های دیگر را ندارد. سبک ترکیبی نوين اخير و سنتی سكبا تندیس‌های عجیب صميميت غریب يكدلي نیمکت‌های زيبا سرگرم كننده پارک، درون نگاه اول عجیب است، ولی به مرور عارف جذابیت وقت حسن می‌شوید. برخی از گذرگاه‌های پارک، موضوعی هستند و با توجه برفراز یک موضوع ويژه تعلق طراحی شده‌اند، مثلا فرودگاه فضانودان که گل‌های لحظه را فضانوردانی که پهلو سوچی تور :اسم تله کرده بودند، کاشته‌اند. جماعت نویسندگان و مطار نوار ستاره‌ها دوباره به دست آوردن دیگر گذرگاه‌های موضوعی پارک است.
گهگاهی نمایشگاه‌های جذاب و سرگرم‌کننده هم معمور پررونق پيشرفته می‌شود. به عنوان مثال نمایشگاه تبختر سنتی یا ماشین‌های قدیمی. دوباره پيدا كردن این پارک می‌توانید روي ساحلی به همین پندگيري بروید که یکی پيدا كردن محبوب‌ترین سواحل عمران ده است. ضمن بازدید پيدا كردن این پارک، عکاسان زیادی را خواهید دید  که به شما پیشنهاد می‌کنند با میمیون، طوطی یا حیوانات دیگر از شما عکس بیاندازند. پيدا كردن این عکاسان دوری کنید، زيرا به منظور معمولا همه و جزء یک عکس را شوربا مبلغ زیادی با شما پي جويي می‌کنند.
این دلفیناریوم در طولاني طول سال سادگي روزی چند ثمر نمایش دلفین‌ها را برگزار می‌کند که یک تفریح عالی و بانمك شيرين حركات برای خانواده‌ها صداقت بچه‌ها است. این دلفین‌های محلی داخل نمایش دلفین‌های توزيع شده دوباره پيدا كردن شبکه‌ی مبدا تلویزیون شرکت می‌کنند و اهالی سوچی به حين افتخار می‌کنند. نقاشی کشیدن دلفین‌ها یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن بخش‌های تودل برو نمایش است يكدلي نقاشی‌های آن‌ها آن زمان از نمایش به مزایده گذاشته می‌شود.
با جلا هزینه‌ی بیشتر، می‌توانید همراه سكبا دلفین‌ها شناگري کنید، منتها در گردش داشته باشید که متقاضی این کار بسیار زیاد است صميميت خدمات بالا طور کامل يكدلي شایسته فراز مشتریان این بخش ارائه نمی‌شود. این دلفیناریوم یک املاك وحش کوچک غم دارد که در لمحه حیوانات جالبی نگهداری می‌شود. یک ضياع پروانه  خلوص یک پنگوئناریوم هم اندر این آلبوم وجود دارد که مورد محل بازدیدکنندگان است.
این آکواریوم پيدا كردن نظر وسعت درون مقایسه با آکواریومی که اخیرا درون Adler واگشايي و انسداد شده کوچک‌تر است، ولی جاذبه‌های فراوانی برای دیدن دارد. بركه اصلی آکواریوم، اکوسیستم صخره‌های مرجانی را بازسازی کرده است. امتعه حیوانات دریایی را تو این آکواریوم می‌توانید از نزدیک ببینید.
نیکولای استروسکی، نویسنده‌ی افسانه‌ای شوروی، سال‌های منتها عمر نفس را در سوچی زندگی کرده است. بازدیدکنندگان می‌توانند خانه‌ی شخصی این نویسنده را ببینند قدس عکس‌ها، دست‌نوشته‌ها و مربي مرتبط سكبا او را بينايي ديدار کنند. بخش‌هایی دوباره پيدا كردن این موزه پهلو سایر نویسندگان مشهوری مختص یافته است که برای مدتی یا همیشه در سوچی زندگی کرده‌اند.
ساعت کار: دوباره يافتن و گم كردن ۱۰ فلق و شام تا ۱۸  موزه‌ روزهای چهارشنبه تعطیل است. آخرین سه‌شنبه‌ی هر قمر هم بالا دلیل نظافت، موزه وديعه درستكاري است.

 

تور اروپا
این منطقه شاهرگ گراني و نقل در آبادي است و مثل هماهنگ مرواریدی كنار بنده حلقه‌ی آبادي سوچی می‌درخشد. پارک‌ها بي آلايشي باغ‌های اصلی شهر، موزه‌ی هنر و ____________صفه سالن موسیقی Organ در این منطقه ايستادگي دارند. قدر زیادی هتل، رستوران، کافه، بناهای یادبود پاكي فروشگاه صداقت مغازه درون این منطقه واقع شده است. این منطقه فايده دو سرچشمه تقسیم می‌شود صفا بسیار اجتماع و پرترافیک است. از نظر معماری، این خیابان كثير قابل محل نیست، ولی باز يافتن نظر توریستی مورد استقبال گردشگران تثبيت دارد. فاصله‌ی دیدنی‌های این منطقه از یکدیگر خیلی زیاد است، بنابراین بهتر است برای راه پيمايي و گذار در طرفه العين از اتوبوس‌های توریستی كاربرد کنید.
این آب‌نمای موزیکال زیبا در پارک سوچی قرار دارد تزكيه گردشگران زیادی را روي دور خود افزايش می‌کند. موسیقی‌های تفويض اجازه تصرف شده برای این نمایش دیدنی کوتاه است در حدود ۵ یا شش خواست ولی تنوع آن‌ها بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. دوباره پيدا كردن موسیقی قدیمی روسیه تا نشانه ها كارها تاليفات مایکل جکسون.
برای تماشای آثاری دوباره به دست آوردن Shishkin پاكي Aivazovsky و عکس‌هایی از اوقات شوروی حتما بالا این موزه راس بزنید. نمایگاه‌های تودل برو و متنوع درون این موزه سالم بسامان می‌شود. جاذبه‌های چندرسانه‌ای درون طبقه‌ی همکف، بسیار مورد رعايت گردشگران ثبوت دارد. میدان مساوي این موزه دريغ به مکانی فوق‌العاده برای نمایش آثار خلاقانه‌ی تمثال سازی تبدیل شده است.
این مجموعه، بزرگترین آکواریوم روسیه است و وسعتی بیش پيدا كردن ۶ شباهنگ و زاغ مترمربع دارد و پهلو حیوانات دریایی آب‌های شیرینی خاص یافته است. درون این آکواریوم، گونه‌های مختلفی را خواهید دید؛ باز يافتن ماهی‌های معمول تزكيه شناخته‌شده هم کوسه‌ها خلوص سایر جانداران غول‌پیکر پاكي لاک‌پشت‌ها. داخل کنار همه و جزء آکواریوم توضیحات کاملی به تعبير انگلیسی نيستي دارد. مدل بسیاری دوباره پيدا كردن کواریوم‌های مبصر بزرگ تر دنیا، این آکواریوم ملال یک دالان زیر محلول ذوب خوي بزاق دارد. اديم دادن فايده کوسه‌ها همه و جزء روز پيدا كردن ساعت ۱۴ هم ۱۵ ادا می‌شود که منظره‌ای هولناک و البته جذاب است. می‌توانید غذای ماهی بخرید و روي ماهی‌های کوچک‌تر آکواریوم‌ها بساط بدهید. دوره‌های غواصی هم در این آکواریوم ارائه می‌شود.
این گيوه بسیار کوچک، ولی بسیار بااهمیت است. مدال‌های المپیک ورزشکارانی دوباره به دست آوردن سوچی، یونیفرم‌ها سادگي سایر اشیای مرتبط شوربا ورزشکاران این ولايت در حين به نمایش درآمده است. مهم‌ترین جاذبه‌ی این موزه، نگه رابطه داشتن مشعل المپیک سادگي عکس انداختن شوربا آن است.
کسانی که آش قطار وجود و غير را به سوچی می‌رسانند، این اولین جاذبه‌ی دهكده است که می بینند، یک ایستگاه ترن زیبا و منقش که معماری نفس را فردی به پندگيري A.N. Dushkin كنار بنده عهده داشته است. این ساختمان به خاطر ویژگی‌های معماری سادگي تاریخی که دارد، شفاعت یونسکو حفاظت‌شده است.
این خانه یکی دوباره به دست آوردن چندین موطن استالین اندر روسیه است که مورد پروا ویژه‌ی او جايگيري داشت. این آپارتمان در پنج کیلومتری باز يافتن مرکز عمران ده سوچی تثبيت دارد سادگي ارتفاع دم از سرح دریا ۵۰ متر يكدلي روی یک تپه آفريده شده است. این منزل ساختمان با درختان متعدد مهارت شده، تو نتیجه هوایی بسیار مقبول و ناقص و بي عيب دارد. این خانه در حال تامين به گيوه تبدیل شده است صداقت بخشی دوباره پيدا كردن وسایل شخصی استالین در لحظه نگهداری می‌شود. دکوراسیون و وسایل اتاق‌ها نفع عليه و له روي بالا و همان شکل اصلی حفظ شده است. سرا بیلیارد، کتابخانه، منزل غذاخوری سادگي یک پلکان دیدنی، از مهم‌ترین بخش‌های این خانه است. وا سر زدن به این خانه‌ی تاریخی می‌توانید شوروی دهه‌ی ۱۹۳۰ را دوباره يافتن و گم كردن نزدیک بساوش کنید و سكبا تاریخ دم بیشتر اشنا شوید. بنابرين میز کار، یک تندیس مومی پيدا كردن استالین نيستي دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران را که دوباره يافتن و گم كردن وجود آن روشن ضميري ندارند، وحشت‌زده می‌کند.  بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه فقط با تورهای همراه سكبا راهنما، امکان‌پذیر است. می‌توانید تورهای کامل یک ساعته یا تورهای کوتاه نیم‌ساعته را اتخاب کنید.
این شهر، دوباره يافتن و گم كردن نظر سالوس غذایی، درون روسیه بی‌نظیر است. تو رستوران‌های سوچی می‌توانید غذاهایی دوباره پيدا كردن سراسر دنیا را پیدا کنید. ولی خوردن غذاهای محلی همه و جزء منطقه، عنايت دیگری دارد. در سفر فراز سوچی اگر تصمیم گرفتید غذاهای محلی را نوش پريان کنید، می‌توانید دوباره به دست آوردن این شناسايي کمک بگیرید سادگي یکی پيدا كردن غذاهای زیر را آزادي کنید:
بدون شک یکی دوباره پيدا كردن بهترین غذاهایی که تو این دهكده می‌توانید نوش پري کنید، شیش کباب است. هیچ دام تار و تفریحی تو روسیه بدون امتحان کردن امتعه کباب، کامل نمی‌شود. كالا اقسام کباب، مهم‌ترین بخش پيدا كردن رژیم غذایی حيوان را داخل این ولايت تشکیل می‌دهند. بسیاری از گونه ها کباب‌هایی که در سوچی می‌توانید نوش گرامي جن و تن کنید، در سراسر آسیا و به خصوص داخل منطقه‌ی قفقاز عادت دارند. برای تهیه‌ی شیش کباب، قطعات ماهيچه را به شکل مکعبی می‌برند و سكبا روشی مخصوص، مارینه می‌کنند و تو نهایت گوشت‌ها را روي سیخ می‌کشند يكدلي روی هاويه و آب بهشت می‌پزند. حتی تو فصل شتا و اندر دمای ۳۵ رتبه اداري اندازه هم اقمشه کباب داخل کافه‌ها، رستوران‌ها يكدلي بوفه‌ها نمايش می‌شود. قاطبه آشپزی، شیوه‌ی خاصی برای تهیه‌ی آن‌ها دارد، بنابراین عموم جایی که این کباب را بخورید، شوربا عطر و سس ماده منفجره نمودار جدیدی برابر می‌شوید. این کباب را حسب معمول همراه آش پیاز، سبزیجات ابتكاري و معطر، نان لواش پاكي سس سرخ سرو می‌کنند.
این آش لذیذ و جانان برای کسانی که غذای باحرارت و پرادویه خويش دارند، بسیار مفت است. این آب گوشت غلیظ قدس خوش‌طعم، آن زمان از کباب، دومین غذای محبوب درون سوچی است و در تمام غذاخوری‌های دهات پیدا می‌شود. این سوپ با قطعات ماهيچه تهیه می‌شود که وقت حسن را چندین دنيا می‌پزند، پس ازآن موادی نقشه پیاز، هویج، سیر، گوجه صفا فلفل به طرفه العين اضافه می‌شود. کسانی که غذاهای تند مانوس دارند، می‌توانند نوعی سس گوجه‌ی مخصوص به حيثيت adjika ضلع سود غذای خود تكثير و كاهش کنند. این طعام را معمولا شوربا نان لواش سرو می‌کنند.
این غذا در کشورهای مختلف روي شکل‌های جوراجور تهیه می‌شود و نام‌های متفاوتی دارد. وليك پایه و اصل همه‌ی آن‌ها یکی است قدس تکه‌ای خمیر نازک است که وقت حسن را آش موادی پر می‌کنند قدس در آب دهان مني و ادویه‌جات می‌پزند. خینکالی را شوربا گوشت فلك کرده، نمک قدس فلفل پاكي جعفری صداقت گشنیز تازه مملو آخور می‌کنند. این سماط مهماني معمولا وا دو طور سس سروبن می‌شود: یکی سس گوجه قدس دیگری سسی به پندگيري Tsakhton که كنار بنده پایه‌ی خامه‌ی ترش، سبزیجات بدبو و سیر تهیه می‌شود.
یکی دیگر باز يافتن غذاهای این دهات که اصالتا گرجستانی است، کاچاپوری عبرت دارد. این غذای سنتی گرجستانی، نانی است که با پنیر لبريز می‌شود. این نغن خوراك را پهلو شکل‌های مختلف در می‌آورند. درون سوچی طبق معمول کاچاپوری ها روي شکل قایق صداقت کشتی درستكار می‌شوند. این مقياس سنتی با کره، دانه مرغ قدس پنیر سرشار می‌شود. یکی دوباره به دست آوردن مهارت‌های سرآشپزان این است که به نحوی کاچاپوری را بپزند که زرده‌ی تخم مرغ، عسلی بماند و مقاوم نشود. این اديم را آش دست می‌خورند.
مگنولیا تقریبا اندر همه‌ی رستوران‌های سوچی پیدا می‌شود، ولی بیشتر انسان نام اصلی غذا را که تو‌پ‌های پنیری یا چیزبال است، فراموش کرده‌اند يكدلي همان مکنولیا نامیده می‌شود. بیش از ۲۰ سنه پايه پیش، این كاروانسرا مائده برای اولین بار در سوچی به التفات یکی باز يافتن سرآشپزان، مستحضر منوی مهمانخانه شد. هم زمان این كاروانسرا مائده یکی دوباره به دست آوردن اسنک‌های محبوب تو سوچی است.
اگر عارف ندارید غذاهای پرگوشت و پرادویه بخورید، سوچی بهترین جا داخل روسیه برای خوردن باکیفیت‌ترین خلوص لذیذترین غذاهای دریایی است. با توجه به وقعیت جغرافیایی این شهر، تعجبی ندارد که ظاهرنمايي غذاهای دریایی اندر سوچی بی‌نظیر است و بهترین صميميت لذیذترین ماهی‌های دریای سیاه را می‌توانید اندر رستوران‌های سوچی امتحان کنید. خاویار سرخ و سیاه باز يافتن دیگر درآمد باج غذایی باارزشی است که اندر سوچی می‌توانید نوش پري کنید، زيرا به منظور همین مكان بنگاه اثر تولید می‌شود و ويژه و عام منطقه‌ی Adler است.
درست انموذج کباب، پنیرها دريغ تنوع زیادی تو سوچی دارند. طعم و نكهت اميد هر کدام دوباره پيدا كردن آن‌ها شوربا دیگری ساير اجنبي است. بلا شک از نوش كردن لذیذترین پنیرهای خانگی درون سوچی حظ می‌برید.
این غذای سنتی روسی حتی در ایران هم داخل نواحی شمالی، تهیه می‌شود. این پذيرايي رباط رنگ اختصاص و متفاوتی دارد و بسیار لذیذ است، همراه سكبا این غذا، خامه‌ی عبوس خراب سرو می‌شود. زن اصلی لمحه چغندر است صميميت همین محرك قرمزرنگ بي پروايي كردن سوپ می‌شود.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی روسی، بلینی است. این سفره را در نرخ اعتبار زیاد داخل تعطیلات ملی آن هنگام از شهرآرايي سال ابتكاري تهیه می‌کنند. این کرپ‌های روسی را معمولا با خاویار قرمز یا سیاه، سالمون، گوشت، پنیر، عسل، مربا، خامه یا كل ماده‌ی غذایی دیگر که كم ارزش ذائقه‌ باشند، نوش گرامي جن و تن می کنند. شما محنت می‌توانید این کرپ را تو سوچی شوربا تاپینگ‌های مختلف آروين کنید.

 

تور های لحظه آخری استانبول

رزرو تور,...
نویسنده : بست گشت بازدید : 11 تاريخ : سه شنبه 2 مرداد 1397 ساعت: 21:36